Захоплююча подорож мальовничою Міжгірщиною! (фото)

Краса нашого краю неймовірна. Як приємно пізнавати її !

З цією метою учні, вчителі і батьки нашої школи побували на екскурсії у музеях села: Колочава "Старе село", "Бункер Штаєра"  та "Вузькоколійці".

Ми дізналися багато цікавого про багатостраждальну долю нашого народу, його мрії, настрої, прагнення. Споконвіків ми намагалися жити в мирі, злагоді і свободі. Це прагнення не покидає нас і зараз.

Збагатившись цікавою інформацією, подорожуючі відправились на славнозвісне озеро" Синевир". По дорозі заглянули до приватної садиби " Світ птахів" де побачили різні види папуг і голубів.

У всіх були приємні враження від екопарку. Верблюди, вовки, ведмеді і інші звірі дуже всіх зацікавили.

Особливої уваги заслуговує природа нашого краю. Дорогою ми мали можливість спостерігати за чарівною  красою осінніх гір і багатокольоровою гамою осіннього лісу.

Поїздка була напрочуд вдалою.